Beste kwaliteit/prijs verhouding
Jarenlange ervaring
Koop rechtstreeks van diegene die het maakt
Snelle levering
  • Klantenservice
  • Dienblad voor Rollator Premis (RO4DBP)

    19,78 Incl. b.t.w.
    RO4DBP

    1765 op voorraad

    Dienblad voor Rollator Premis

    Dit dienblad voor rollators  is ontworpen voor gebruik op de Premis Provo rollator(s).  Dankzij dit dienblad kunt u gemakkelijk kleine voorwerpen met u meebrengen als u met de rollator loopt. Denk bijvoorbeeld aan een heerlijk kopje koffie of thee  die u zelfstandig naar uw visite kunt brengen, terwijl zij lekker op de bank zitten. Uw zelfstandigheid en gastvrijheid behouden is dankzij dit dienblad zeer gemakkelijk. Uiteraard is het dienblad ook geschikt om uw eigen drinken mee te nemen, of een ander voorwerp.

    Het dienblad is gemaakt van doorzichtig kunststof – vrij van BPA en Ftalaten – zodat deze niet storend oogt op uw rollator. Dankzij de gaatjes in de zitting en de pootjes van het dienblad, schuift het dienblad niet onbedoeld van het zitje af. Hiermee voorkomt u knoeien en ongelukjes. Het dienblad blijft makkelijk afneembaar door de brede rand die u goed kunt vastpakken. Wel zo handig!

    Voor welke rollator is dit dienblad geschikt?

    Dit dienblad wordt standaard meegeleverd met alle Premis Provo 2e generatie rollators voorzien van een PU zitting met 4 gaten voor de pootjes van het dienblad. Hieronder vallen ook de XL rollators en Klein Volwassenen rollators met zitbreedte 43 cm, zolang ze het juiste zitje hebben.
    Daarnaast kunt u dit dienblad gebruiken in combinatie met het dienbladframe voor op een Delta Rollator. Zo kunt u ook met uw Delta Rollator gemakkelijk uw gasten en uwzelf bedienen.

    Kijkt u bij de productfoto’s  voor voorbeelden van rollatorzitjes die gecombineerd kunnen worden met dit dienblad.

    Aandachtspunten bij gebruik

    Let wel goed op met warme objecten in combinatie met dit dienblad. U dient een schoteltje te gebruiken onder hete kopjes. Vermijd het gebruik van het dienblad voor het dragen van hete objecten waar mogelijk.

    Ook is het dienblad niet geschikt voor in de vaatwasser, omdat de hete stoom  en het hete water het dienblad zullen vervormen. Wast u het dienblad dan ook met de hand af met niet te heet water.

    Reinig het dienblad na ieder gebruik, om vlekken en kringen van vloeistoffen te voorkomen.

    Gebruik het dienblad niet als snijplank! Daarvoor is het kunststof te dun en  zacht, waardoor het zal barsten of krassen.

    Merk

    Premis

    Accessoiresgroep rollators

    Dienbladen

    Voor welk rollatortype?

    2e Generatie Premis Provo, Lichtgewicht rollator

    Translate